Volné pracovní místo  Číšník / Servírka

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Pro gastronomický provoz Lázní Bělohrad hledáme člověka na pozici číšník/ servírka, který zajistí příjemné prostředí pro naše hosty.
Hlavní náplň práce:
Obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty.
Servírování nápojů a jídel.
Přehled o aktuálním stavu skladových zásob na přiděleném pracovišti, spolupráce při pravidelných inventurách.
Zodpovědnost za udržování čistoty v provozu a přilehlých prostorách.
Kompletní příprava pracoviště k provozu.

Požadujeme

Jaké máme požadavky na kandidáta?
Ochotu pracovat ve směnném provozu.
Praxi v oboru výhodou, nikoli podmínkou.
Příjemné vystupování.

Nabízíme

Na co se u nás můžete těšit?
Výkonnostní odměna (1 500 Kč/měsíc)
U vybraných pozic náborový příspěvek
Motivační půlroční a roční odměny
Odměna za pracovní jubilea
Zdravotní volno (3 dny Sick days)
Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
Výhodné tarify O2
Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
Volnočasové aktivity – volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisové kurty
Sleva 10 % na konzumaci v restauraci Bohumilka

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Číšník / Servírka ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Klára Hložková z Lázně Bělohrad a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Číšník / Servírka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.